Вартість

Формування вартості системи

Системи ECOCOLT проектуються, комплектуються і розраховуються для кожного об’єкту в індивідуальному порядку. 
Вартість залежить від обраних клієнтом матеріалів з яких комплектується система (наприклад – типу чи марки обраної теплоізоляції), кількості контурів теплообмінника, зовнішнього оздоблення та інших елементів.

Установка джерел теплової енергії (котлів, сонячних систем нагріву, теплових насосів) – у вартість фасадних систем не включається.

Вартість основних матеріалів

Вартість основних робіт

При будь-якій з комплектацій Ви гарантовано отримуєте значні зменшення теплових втрат, витрат енергоресурсів та грошей за опалення.

Всі комплектації систем утеплення-опалення та охолодження ECOCOLT кардинально змінюють теплову динаміку будівель, позбавляють дифузії вологи в стінах та в утеплювачі, позбавляють пересихання повітря і оздоровлюють мікроклімат в приміщеннях.

Будь-яка з комплектацій ефективно працює з усіма існуючими джерелами тепла для систем опалення – газовими, твердопаливними, електричними котли, тощо.
Найефективніші результати ECOCOLT отримуються при роботі з сонячними системами нагріву, та з тепловими насосами, особливо типу обміну "грунт-вода".

Технологія систем теплозабезпечення ECOCOLT® є одноіменною зареєстрованою Торговою Маркою компанії “ГЕФЕСТ” ТОВ.

Технологія “Зовнішніх Систем Активного Утеплення-Опалення та Охолодження” ECOCOLT® - ексклюзивна розробка компанії “ГЕФЕСТ” ТОВ, яка перевірена роками досліджень, зареєстрована і сертифікована компанією-розробником. Технологія ECOCOLT - пройшла необхідні експертизи відповідності до вимог безпеки та ефективності в профільних державних організаціях. 

Компанія-розробник гарантує ефективну роботу системи лише за наявності документів, які підтверджують право на встановлення систем ECOCOLT у компанії, яка встановлює або пропонує встановлення Системи, або за наявності авторського контролю компанією-розробником чи сертифікованими представниками. 

Без наявності документів, що підтверджують право на проектування та установку систем ECOCOLT®, виданих компанією-розробником – компанія “ГЕФЕСТ” ТОВ  не несе жодної відповідальності за роботоздатність систем,  встановлених не сертифікованими компаніями! Перевірити наявність, або достовірність документів у компаній, що пропонують Вам встановлення систем ECOCOLT – можна звернувшись за контактами, вказаними в розділі контакти.